Para Avcısı İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8,2 IMDB Puanı 104 Görüntülenme

Para Avcısı İzle

()
Leonardo DiCaprio’nun başrolünü oynadığı muhteşem bir film olan Para Avcısı, 2014 yılına damga vuran polisiye, dram, güldürü türünde bir film. Para kazanma arzusunun neler yaşatabileceğini mevzu alan filmin öteki başrol oyuncuları ise Jonah Hill, Margot Robbie’dir. Usta yönetmen Martin Scorsese ise filmi farklı bir konu olarak ele almış bir yönetmen. 7 Şubat 2014’te gösterime giren Para Avcısı, başarılı oyuncu ekibi ile yıllar boyu izlenmesi gereken filmlerin başlangıcında yer alacak türden bir film. 2 saat 59 dakikalık filmin her dakikası keyifle izlenecek. Genç yaşta para kazanmanın yollarından birisini bulan ve işini en iyi şekilde icra eden Jordan Belfort, Leonardo DiCaprio’nun canlandırdığı bir karakter. Mutlu olmanın ancak para kazanmakla mümkün olduğu gerçeğini benimsemiş Jordan, bu fakatç uğruna başına gelenlerden sıyrılabilecek mi göreceğiz.

2014 ABD yapımı Para Avcısı, başarılı oyuncu ekibi ve usta yönetmeni ile adeta klasikler arasında yer edecek bir film. 24 yaşında genç ve çok hırslı birisi olan Jordan Belfort, para kazanmak arzusuyla iş hayatına atılır. Wall Street adında ünlü bir komisyoncu şirketinde işe girer. İşin inceliklerini, püf noktalarını tüm detayları ile öğrenir. Ardından şirket batar ve Jordan başının çaresine bakmak zorundadır. Bir yatırımcı şirketinda işe giren Jordan, çalıştığı şirkettekilerden çok daha başarılıdır. Tüm çalışanlamış olur Jordan’a imrenerek bakarlar. Kahve içtiği bir yerde apartman komşusuyla tanışır. Artık yeni çalışma arkadaşını bulmuştur. Kendi işini yapmaya hazır olan Jordan, şehirdeki pazarlamacı ruhu gelişmiş kişileri bulur. Bazısı ot satıcısı, bazıları da yasal olmayan şekillerde para kazanmaya çalışan insanlardır. Sadece Jordan’ın amacı bu ekiple borsaya atılmak isteyen kişileri, kurduğu şirket için çalışmalarını sağlamaktır.

Kısa sürede para kazanmaya başlamış olan Jordan ve ekibi, parayı hiç olmadığı kadar keyifli bir halde harcar. Ancak para kazanmıştırkları yöntem insanları kandırmaktan ileri gelir. Bir süre sonrasında polislerle başı belaya girer. Para Avcısı olan Jordan tüm hukuk açıklarını yakalamak için mücadelesine devam etse de bigün hazin son gelecektir. Evli ve çocuk sahibi Jordan, eşinin onu terk etmesi sonucu moral olarak tamamen tükenmiştir. En yakın arkadaşlarının da onu yarı yolda bırakması sonucu pes edecek mi izleyip göreceğiz.

KAYNAK KISMINDAN ALTERNATİF SEÇEBİLİRSİNİZ
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?